הפגנה זכויות להט"ב 18 פונדקאות

האגודה פועלת לאורך כל 45 שנות קיומה בחזיתם של מאבקים ציבוריים רבים במטרתם להביא להכרה, שוויון וחופש לחברות וחברי הקהילה הגאה. מאבקים רבים הביאו להישגים תקדימיים ששינו את המציאות הישראלית ביחס לקהילה. רוב רובם של המאבקים הגיעו להישגים באמצעות בתי המשפט ובית הדין הגבוה לצדק, אשר פסק פעמים רבות לטובתה של הקהילה הגאה ולמען שוויון.

הצלחה במאבקים תלויה בתמיכתה של הקהילה וביכולתה של הקהילה לעשות שינויים בתודעה הציבורית ובשיח הציבורי סביב סוגיות להט"ביות. אגודת הלהט"ב עומדת היום בחזית המאבק לשוויון והכרה בנושאים רבים, לצדן של עמותות נוספות וארגונים שותפים.

 

קידום הקהילה הגאה תלויה בהחלטה של נשים וגברים נועזים שבוחרים לקחת אחריות ולשנות את המציאות.

קראו עוד על מה חדש במגזין שלנו.

מפת הדרכים לזכויות להט"ב:

הגיעה העת שהקהילה הגאה תקבל את הזכויות המגיעות לה.
בעשורים האחרונים מתחולל בארץ ובעולם מהפך חברתי ותודעתי ביחס לציבור הלהט"בי.
המהפך הזה מתקיים בזכות לסביות, הומואים, טרנסג'נדרים, ביסקסואליות, שיחד עם הטרוסקסואליים - מאסו באפליה, באלימות ובבורות – ובחרו להיאבק כדי שיכירו בנו כפי שאנחנו.
מיגור האפליה כלפי חברות וחברי הקהילה הגאה הוא צעד מחויב המציאות לא רק בגלל התמיכה הרחבה בדעת הקהל הישראלית, ולא רק מפני שזה ממילא הכיוון שאליו צועד העולם. מיגור האפליה מתחייב בעיקר משום שזהו הדבר הנכון והצודק מוסרית עבור כל מי שמאמינ.ה בקדושת האדם ובערך השוויון בין בני האדם.

קואליציית ארגוני הקהילה הגאה המונה 16 ארגונים, השיקה היום (חמישי), בפתח חודש הגאווה, את מפת הדרכים לזכויות להט"ב. התכנית, שנשלחה לחברי הכנסת ושרי הממשלה, מציגה לראשונה בפני נבחרי הציבור מפת דרכים מפורטת לזכויות להט"ב בכל תחומי החיים. 

מאבקים ציבוריים

צור קשר

אימייל

שעות פעילות

ימים א'-ה' בשעות: 09:30 - 18:00

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

קישורים מומלצים