להלן רשימת הארגונים, לחצו על הלוגו להפניה לאתר הארגון:

ארגון הנוער הגאה בישראל אשר נותן מענה לנוער וצעירים להט"ב ופעילותו מוכרת ע"י משרד החינוך.

פועל להעצמה, תמיכה ובניית הקהילה בירושלים ופועל למען שינוי חברתי בכדי להפוך את ירושלים לעיר בה לכל אדם יהיה החופש להיות הוא עצמו ולחיות את חייו.

הבית הפתוח ירושלים.png

תומך ומסייע בתהליכי שינוי אישיים של חברי וחברות הקהילה הטרנסית, תוך קידום תהליכים רחבים לשינוי חברתי.

מעברים.jpg

עוסק במגוון רחב של פעילויות חינוך והסברה למען ומתוך קהילת הלהט"ב.

גג לפעילות הקהילה הגאה בישראל, כחלק ממגוון מרכזי הקהילה העירוניים באגף לקהילה, נוער וספורט אשר במינהל החינוך והתרבות, ומהווה סמל ומופת לפלורליזם התרבותי בחברה אזרחית וחופשית.

ארגון לסביות דתיות, הוקם בידי נשים שאינן מוותרות על זהותן הדתית, וגם לא על זכותן לממש את חייהן כלסביות.

קבוצה אקטיביסטית הפועלת לשינוי מציאות החיים של חברות וחברי הקהילה ושל א/נשים חריגים מגדרית, ושמה דגש על העצמה אישית, תביעת זכויות ודרישת גישה למשאבים והזדמנויות.

קיום ופיתוח הקהילה הגאה בבאר שבע והסביבה על ידי יצירת בית חם מזמין ומכיל, מעורבות חברתית במרקם העירוני והפנים קהילתי ומתן מענה לקהילה לכלל גווני הקהילה.

ארגון לא ממשלתי ברמה הלאומית שמטרתו לקדם את בריאות כלל הציבור בכל הנוגע למחלת האיידס.

הארגון הסטודנטיאלי הלהט"בי של ישראל שנוסד בתמיכתן של האגודה לזכויות הלהט"ב והתאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל. מטרת האחווה לתת גג ובית לכל הקבוצות הגאות בקמפוסים ברחבי הארץ.

עמותה הפועלת למימוש זכות ההורות לאבות גאים בכל הדרכים המקובלות: בפונדקאות, באימוץ ובהורות משותפת; כיחידים וכזוגות, ובכל דרך בה יבחרו להפוך להורים.

קהילה דתית של גברים הומואים בני החברה הדתית, הפועלים יחדיו על מנת לקדם שיח מקבל ומכיל של הומואים, לסביות, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים בחברה הדתית.

עמותה התומכת בהורים ובבני משפחה של לסביות, הומוסקסואלים, טרנסג'נדרים וביסקסואלים (להט"ב)

עמותה לטובת הקהילה הגאה בעיר חיפה והסביבה למען מתן מענה לצרכים השונים ולקבוצות השונות בתוך הקהילה שלנו.

מטרתו להקים קבוצות ספורט גאות בענפי ספורט שונים תחת המוטו "השתתפות, קבלה ומצוינות אישית".

בית הקהילות - לגאווה וסובלנות, הוא המרכז הקהילתי הגאה שיוקם ממש בקרוב בחיפה.

ארגון הידברות והסברה הפועל למען קבלתם של להט"בים (לסביות, הומואים, טרנסג'נדרים, ביסקסואלים) בחברה הדתית.

הזדמנות לתת. תרומות בגדים, כלי מיטה וצעצועים.

ארגוני הקהילה

הוועדה הגאה פועלת בעיר ראשון לציון ומורכבת מחברי וחברות הקהילה תושבי העיר, הפועלים יחד למען מתן מענה לצרכים השונים ולקבוצות השונות בתוך הקהילה הגאה

ראשון לציון.jpg

בית דרור מענה יחיד מסוגו בישראל לנערים ולנערות להט״ב (בגילאי 13-18 )
החווים דחייה וניתוק על רקע האורינטציה המינית ו/או הזהות המגדרית
שלהם. בית דרור מספק 3 סוגי מענים מרכזיים:
- קליטה מיידית חירומית לטווח קצר - מענה מצבי משבר
- קליטה לשהות קצרת מועד - עד שלושה חודשים
- שהות ארוכת טווח לנוער טרנסג׳נדר או על הרצף המגדרי
יחיעם 15 ,תל אביב. 03-5164621 

לוגו בית דרור.jpg

הגג הורוד קורת גג מיידית וזמנית החל מלילה אחד ועד למספר שבועות. לצעירות ולצעירים מהקהילה הלהט״בית. המקום מציע מענה לכל הצרכים
הבסיסיים: הגנה, ארוחות, מקלחת, מישהו לדבר איתו/ה וסיוע ראשוני במצבי חירום. כל זאת במטרה לאפשר לצעירים ולצעירות הפוגה מהמצב ההישרדותי בו הם נמצאים ושהות לתכנן ולעצב את המשך דרכם.
בועז 35 ,תל אביב. 03-3798341 

הגג הורוד.jpg

אבני דרך הוסטל ארוך-טווח(עד שנה וחצי) לצעירים ולצעירות בני 18-25, חסרי עורף משפחתי, מאוכלוסיית הלהט״ב. המקום מספק דיור ל-14 צעירים
וצעירות מכל רחבי הארץ ומציע מעטפת כוללנית וליווי אישי צמוד כחלק מההכנה לחיים בוגרים ועצמאיים. הפנייה להוסטל נעשית באופן עצמאי או על ידי גורמי רווחה שונים.
חולון. 03-3798340 

אבני דרך.jpg

דירות המעבר לצעירות ולצעירים טרנס* דירות לצעירים.ות טרנסג׳נדרים.יות (גילאי 18-30) ללא עורף משפחתי הזקוקות.ים לדיור שיאפשר להן.ם בסיס לבניית חיים עצמאיים. הדירות
ממוקמות בתל אביב ומציעות דיור ארוך-טווח (שנה עד שנה וחצי)
לכחמישה דיירים.ות בכל דירה, לצד מערכת ליווי גמישה, במטרה לסייע להם בתחומי חיים שונים. החל מדיור, תהליך התאמת המגדר, תעסוקה, השכלה, מיצוי זכויות, התייצבות כלכלית ועוד. הדירות מלוות על ידי עו״ס ומדריך.ה חברתי.ת.

ניתן לפנות באופן עצמאי או על ידי גורמי רווחה שונים.

052-3953194

דירת מעבר.jpg

על מנת להרחיב ולהיטיב  את הייצוג ולתת ביטוי למגוון רחב ככל הניתן מתוך הקהילה עצמה, אנו נותנים חסות להתאגדויות השונות המביעות את הצבעים השונים. כארגון דמוקרטי אנחנו רואות חשיבות גדולה בהכללת ריבוי קבוצות וקולות. ארגון מכליל (ולא מכיל או מטמיע) שמזמין כל אחת מהחברות בהתארגנות לקחת חלק פעיל בפעילות השוטפת של הארגון ותהליכים המתהווים ולהוות קול משמעותי לקבוצה אותה מייצגות.

 

שיתוף הפעולה יאפשר יכולות להתאגדות המצטרפת והטבת הקשרים והמשאבים הפנימיים והחיצוניים לטובת המטרות המשותפות. האגודה מעודדת את חברי ההתאגדות לצרף חברים נוספים, ובכך להגדיל את כוחה, את יכולת ההשפעה שלה, ולהדק את הקשר של חברי הקבוצה – הן עם האגודה, והן עם שאר חברי הקהילה.

 

האגודה במאמצים משותפים עם נציגות ההתאגדויות והמטה המנהל שלו, פועלים על מנת לגייס משאבים לצרכים ייחודיים תוך הבנתם ודיוקם בעבודה משותפת. האגודה משמשת פלטפורמה לגיוס בפעולה משותפת.

 

אנחנו מזמינות את ההתאגדויות השונות, שרואות את עצמן חלק מקהילת הלהט"ב ורוצות לחולל שינוי משמעותי, להצטרף אלינו, יחד אנחנו חזקות

התאגדויות בקהילה