הקליניקה למשפחה הגאה

ע"ש אמיר פרישר גוטמן

logo_center.png

הקליניקה הוקמה ומופעלת בשיתוף

על הקליניקה

זוגות ומשפחות להט"ביות מתמודדות עם אתגרים וקשיים ייחודיים הנובעים מההקשר התרבותי, החברתי והחוקי בישראל ומהחיים במציאות שבה סטיגמה, אפלייה ובורות כלפי להט"ב נפוצה. 

הקליניקה מספקת מעטפת של ייעוץ ותמיכה מקצועיים, נגישים ואמינים להסדרת כלל מערך החיים הזוגי והמשפחתי ברמה הרגשית, ברמת ההתנהלות הזוגית או ההורית וברמה המשפטית.

שירותי הקליניקה

גישור

מפגשי גישור לקראת הגעה להסכמים בנושא הקמת זוגיות חדשה, חיים משותפים, הורות משותפת 

תהליכי גישור להסדרת פרידה בעניני ממון, רכוש וכן הסדרת ההורות לאחר פרידה כולל הסדרי שהייה, קבלת החלטות וכו'.

+

+

law.png

ייעוץ משפטי

הנגשת מידע משפטי

ייצוג וייעוץ משפטי בנושאי צווי הורות וצווי אימוץ

כתיבת חוזים (חיים משותפים, הורות משותפת, צוואות, רכוש, משמורת, מזונות)

+

+

+

טיפול רגשי

טיפול וייעוץ זוגי

הדרכת הורים

טיפול משפחתי 

טיפול בילדים ובמתבגרים

ליווי בתהליכי הורות להט"בית

+

+

+

+

+

sofa.png

כל השירותים במחירים אטרקטיביים ומונגשים לחברות וחברי הקהילה

tower-bridge.png
C229966F-4AA4-4997-B701-3CB2C8ED0A2F.JPG

אודות אמיר פרישר גוטמן

אמיר פרישר גוטמן ז"ל, זמר, שחקן, מוזיקאי, במאי ויוצר נולד ב 1976 בקריית חיים. עוד בצעירותו נמשך לעולם הבמה ובשנת 1997 התקבל ללהקת הבנים "היי פייב" ומאז ניהל קריירה מגוונת במסגרתה הוציא לאור שני אלבומי "סולו", שיחק במחזות זמר רבים, בתפקידים שונים בסדרות טלוויזיה, שפט בתוכניות ריאליטי, הדריך והיה מנטור לזמרים ואמנים בתחילת דרכם וביים הצגות רבות.

 

במסגרת חייו האישיים, חי אמיר עם בן זוגו, ינאי פרישר גוטמן ולאחר היציאה מהארון פעל רבות למען שוויון הזכויות של קהילת הלהט"ב, התחתן עם ינאי והביא לעולם את בנם המשותף, רוי. אמיר אובחן בטעות כחולה סרטן ועבר טיפולים קשים עד לגילוי הטעות באבחון. לאחר שיקום ממושך במסגרתו פעל לקידום זכויות החולים בסרטן, בשעה שציין שנה לגילוי האבחון השגוי, טבע אמיר ונפטר תוך שהוא מציל את בת אחיו.

עמותת לנצח נשאר הוקמה על ידי משפחתו וחבריו של אמיר פרישר גוטמן ז"ל במטרה להנציח את זכרו ולקדם את מטרותיו: לעשות ולהפיץ את הטוב סביבנו תוך הדגשת המסר של החיים כאן ועכשיו כאילו אין מחר. העמותה פועלת להנצחת שמו של אמיר ז"ל, לקידום נוער מוכשר בתחום אומנויות הבמה, לקדם שוויון זכויות בדגש על קהילת הלהט"ב ולקידום זכויות של אוכלוסיות מוחלשות כגון מחלימים ממחלת הסרטן.