השתלמות להכשרת מגשרים משפחתיים בקהילת הלהט"ב

האגודה למען הלהט"ב שמחה להודיע על פתיחת השתלמות להכשרת מגשרים משפחתיים בקהילת הלהט"ב.

ההשתלמות, המועברת לראשונה בארץ, תכלול שבעה מפגשים שמטרתם להכשיר מגשרים משפחתיים בגישור עם חברי וחברות קהילת הלהט"ב .מנחי הקורס הינם מגשרים ומגשרות ממרכז הגישור למשפחה הגאה, הפועל במסגרת האגודה למען הלהט"ב, בעלי ניסיון משפטי וגישורי בעבודה עם הקהילה. כמו כן הקורס יכלול הרצאות אורח של מטפלים בעלי מומחיות בעבודה עם הקהילה הגאה.


ההשתלמות כוללת שבעה מפגשים ותפתח בתאריך 29.5.2019, אחת לשבוע בימי רביעי בין השעות 16.00-20.00. בבית העמותות רח סעדיה גאון 26 תל אביב.


בין נושאי ההשתלמות: מאפייני המשפחה הלהט"בית, הזוגיות הלהט"בית - דרכים למיסודה, פונדקאות בנק הזרע וצווי הורות/צווי אימוץ , הורות משותפת ומשפחות מרובות הורים, מעמד הורים לא ביולוגיים, פרידה במשפחות להט"ביות, טרנסג'נדרים במשפחה, סוגיות בגישור לגיל השלישי הלהטב"י ועוד


עלות ההשתלמות- 2200 ₪ למשתתף/ת

הקורס בהנחייתן של : עו"ד ומגשרת שגית ארגמן הוט, מומחית לגישור וייצוג משפחות להט"ביות, מלווה בהתנדבות את המחלקה המשפטית של אגודת הלהט"ב ועו"ד ומגשרת מיכל עדן, מהראשונות ומובילות הייצוג המשפטי של משפחות להט״ב . ייעוץ אקדמי פרופ' עו"ד אבי מוזס כרמל

קהל היעד של ההשתלמות הינם מגשרים ומגשרות משפחתיים העובדים עם הקהילה או המעוניינים להתמחות בתחום המשפחה הלהט"בית.

מרכז הגישור למשפחה הגאה הוקם במטרה לספק שרותי גישור לחברי הקהילה, תוך מתן מענים למשפחות של הקהילה ולמאפייניהן הייחודיים. הגישור ניתן בגישה מקצועית ומקבלת, תוך ההתייחסות ספציפית לצרכים של המשפחות והזוגות. למרכז חברו מגשרים המובילים בתחום, אשר רואים לעצמם כמטרה לקדם ולהנגיש את שרותי הגישור לקהלה. ניתן לקרוא עוד על מרכז הגישור כאן.


לפרטים והרשמה נא מלאו את הטופס המקוון או פנו טלפונית לרכזת ההשתלמות ליאת לב-שלם, טלפון 054-5452848. מייל :