צפון

חדרה:

  • חדרה בתנופה

  • לטובת חדרה​

  • מחוברים

  • צעירים בראשות אמיר ימין

  • שקיפות - ליגת הצדק

חיפה:

  • הירוקים של חיפה בראשות אביהו האן

  • חיים בחיפה בראשות ד"ר עינת קליש רותם

  • חיפה בשבילנו

  • חיפה מתחדשת

  • חיפה מתעוררת

  • יונה יהב וצעירי חיפה

  • מקומי. סיעת בועז גור

  • מרצ חיפה בראשות הרב דובי חיון

זכרון יעקב:

  • דרך חדשה למועצת זכרון יעקב

  • התנועה למען זכרון נקיה

כפר ורדים:

  • אופק בתנופה בראשות עופר חלה

  • יחד

  • מעוף

כרמיאל:

  • דף חדש

  • קשת כרמיאל לצדק חברתי

מועצה אזורית גליל תחתון:

  • ניצן פלג לראשות המועצה האזורית הגליל התחתון

מועצה אזורית גליל עליון:

  • גד יעקב לראשות מועצה אזורית הגליל העליון

  • גיורא זלץ לראשות מועצה אזורית הגליל העליון

מועצה אזורית חוף הכרמל:

  • אסיף איזק לראשות המועצה האזורית חוף הכרמל

  • רותם שטיינר-יוסף לראשות מ.א. חוף הכרמל

מועצה אזורית מבואות חרמון:

  • בנימין בן מובחר

מועצה אזורית מטה אשר:

  • משה דוידוביץ הכוח לעשות טוב

  • נמרוד לנגר

מועצה אזורית משגב:

  • ענבר בזק

 

מועצה אזורית עמק יזרעאל:

  • לימור רגב לראשות מ. א. עמק יזרעאל

פרדס חנה כרכור:

  • מרצ בראשות לנה טוראל. פרדס חנה כרכור

קריית אתא:

  • הילה שלם והתושבים

קריית ביאליק:

  • אופק חדש לביאליק

  • סיעת חי

  • צעירים למען ביאליק

קריית טבעון:

  • מרצ טבעון

  • תנופה לטבעון

רמת ישי:

  • כרי"ש - כולנו רמת ישי

מרכז

בת ים:

  • ישראל ביתנו

  • מרצ בראשות קטי פיאסצקי

גבעתיים:

  • גבעתיים שלנו בראשות רן קוניק

  • גבעתיים מתחדשת

  • יש עתיד בגבעתיים 

  • מרצ גבעתיים חופשית בראשות ויוי וולפסון

גבעת שמואל:

  • חופש לעתיד

  • כוח ביחד בראשות נעמי עיני פלדמן

הוד השרון:

  • גל

  • דרך העיר בראשות נוה גור

  • הוד השרון שלנו בראשות יפעת קריב

  • חינוך ושוויון בהוד השרון בראשות שרי ירושלמי

  • הירוקים בהוד השרון

  • קצב -מרצ-יש עתיד בראשות אמיר כוכבי

  • רק הוד השרון

הרצליה:

  • דרך החינוך

  • דרך חדשה

  • הדרך שלנו בראשות מישל מורג

  • החופש לבחור בראשות איל פביאן

  • חזון וניסיון בראשות משה פדלון

  • יש עתיד

  • מרצ והתנועה הירוקה הרצליה

  • קהילה, צעירים וסביבה נטו

  • 100% הרצליה בראשות ירון עולמי

חולון:

  • הפתק השני צעירים בראשות מורן ישראל למען דיור תעסוקה ובילוי

  • חולון מתחדשת עם שי קינן

  • יש עתיד בחולון בראשות אילן גזית

  • עידן חדש בחולון

יהוד מונסון:

  • אלי גרינמן - נבחרת מנצחת

  • מכנה משותף

ירושלים:

  • מצילים את ירושלים

  • מרצ

כפר סבא:

  • כפר סבא מתקדמת בראשות הדר לביא

  • מרצ כפר סבא בראשות עילאי הרסגור הנדין

כוכב יאיר צור יגאל:

  • סיעת גל בראשות יובל ארד

  • קהילה שלמה בראשות שימי אליאל

מודיעין-מכבים-רעות:

  • יש עתיד במודיעין בראשות שחר מי-און

  • מודיעין חופשית

מועצה אזורית גן רווה:

  • תומר עזריה - לראשות מועצה אזורית גן רווה

מועצה אזורית דרום השרון:

  • אושרת גני גונן לראשות המועצה האזורית דרום השרון

  • זאב פתאל - לראשות מועצת דרום השרון

  • יצחק אזרי לראשות מועצת דרום השרון

מועצה אזורית לב השרון:

  • אלי אטון - לראשות מועצת לב השרון

  • עמיר ריטוב ראש המועצה שלי

מועצה אזורית עמק חפר:

  • גלית שאול לראשות המועצה

  • עפרה ברק לראשות המועצה האזורית עמק חפר

  • רני אידן

מועצה מקומית בני עייש:

  • מח״ל

נס ציונה:

  • יש עתיד בנס ציונה

  • נס ציונה ירוקה בראשות נאור ירושלמי

  • נס-ציונה 1 בראשות אריאל אלמוג

נתניה:

  • נתניה חופשית

  • נתניה חופשית באמת

  • נתניה שלנו

  • פעימה חדשה למועצת העיר - בראשות טלי מולנר

פרדסיה:

  • ממשיכים יחד בתנופה בראשות טל גורקי

  • עידן חדש בפרדסיה

פתח תקווה:

  • מחוברים בראשות איתי שונשיין

קדימה צורן:

  • דרך חדשה לקדימה צורן

  • כולנו אופק

  • עוצמה לקדימה בראשות קרין גרין

קריית אונו:

  • מרצ

ראש העין:

  • באנו - מהשטח | לחדש | לשנות

  • חשב בראשות עודני בנימין

  • מרצ-מקומי בראשות עומר שכטר

ראשון לציון:

  • דרך חדשה בראשות ליאל אבן זהר

  • הצעירים + הירוקים

  • יש עתיד בראשון לציון עם איתי מתתיהו

  • מרצ ראשון לציון בראשות אילנית הרוש

  • עשייה חברתית בראשות קובי דהן

  • רק ראשון בראשות דב צור

רחובות:

  • כיכר העיר עוז

  • רחובות חופשית

רמת גן:

  • יש עתיד בראשות גלעד שריר

  • ישראל זינגר לראשות עיריית רמת גן

  • מרצ רמת גן

  • רמת-גן 1 בראשות כרמל שאמה הכהן

  • רמת גני - רשימת הצעירים והצעירות בראשות ישראל זרי

  • רמת גן שלנו בראשות ליעד אילני

  • רשימת הצעירים רמת גן

  • תנופעה ירוקה לרמת גן

 

 

רמת השרון:

  • בית בראשות אבירם גרובר

  • התחדשות בראשות אילן כהן

  • כולנו - הירוקים בראשות טל עזגד

  • סיעת השכונות של רמת השרון

  • סיעת רם בראשות רמי בר-לב

  • רמת השרון 1 בהובלת רון בלקין

  • רמת השרון החילונית בראשות עידן למדן - מרצ וירוקים ברמת השרון

  • רמת השרון חופשית

  • רמת השרון שלנו בראשות איציק רוכברגר

רעננה:

  • לב עם איתן גינזבורג

  • מרצ רעננה חופשית

שוהם:

  • שוהם בתנופה

  • שוהם מובילה

  • שווים

תל אביב:

  • אנחנו העיר

  • הלו - רשימת הנשים של תל אביב

  • הרשימה התלאביבית בראשות אור סיונוב

  • חי חילונים ירוקים

  • יש עתיד תל אביב בראשות רועי אלקבץ

  • מקומי תל אביב

  • מרצ תל אביב יפו בראשות מיטל להבי

  • עולים ביחד בראשות אוליבייה רפוביץ

  • רוב העיר בראשות אסף זמיר

  • רשימת עיר ירוקה - מור גלבוע

  • תל אביב טבעונית

  • תל אביב1 בראשות רון חולדאי

דרום

אשדוד:

  • אשדוד חופשית

  • תנועת אשדודים

באר שבע:

  • סיעת קהילה

מועצה אזורית מטה יהודה:

  • ערן אוחנה

מועצה אזורית שער הנגב:

  • נירה שפק לראשות שער הנגב

עומר:

  • עומר יכולה יותר

ערד:

  • עתיד חדש לערד

 
 
 

שותפי מדיה: